Sužadėtinių atsiliepimai apie kursus

V23: Labai įstrigo, kai jauna pora dalinosi, kaip pasikeitė gyvenimas į šeimą įsileidus Dievą.

V27: Sužinojau daugiau apie dviejų žmonių santykius prieš Dievą.

V23: Padėjo susimąstyti apie paprastus, bet gal užmirštus dalykus, padėjo kitaip mąstyt, gal net daugiau apie kitą partnerį, apie jo poelgius ir nedaryti skubotų išvadų.

M26: Tikrai labai naudinga. Be galo šilta aplinka ir malonūs žmonės, siekiantys mums padėti. Laisvai reiškiamos mintys ir nekritikuojama kitokia nuomonė.

M26: Galvojau, kad bus pateikiama sausa informacija, tačiau gavau labai šiltų minčių, patarimų. Daug teigiamų emocijų.

M24: Vedantieji - nuostabūs! Nebuvo, kas nepatiktų, į kiekvieną susitikimą kaip į šventę!

V27: To tikrai neįsivaizdavau, daugybė patarimų, skirtų konkrečiai situacijai.

M29: Patiko, o galvojau, kad bus laiko švaistymas.

M29: Kitiems linkiu tokių pačių su pratybom, be analizių rašymo (čia apie nuotolinius kursus internetu).

M26: Privertė pamąstyti apie santuokai svarbius dalykus, apie kuriuos šiaip vargu ar būtume kalbėję.

V36: Naujai išgirsti, suvokti apie krikščionišką šeimą, jos pagrindus.

M22: Sužinojau daug naujų dalykų apie santykius, tikėjimą. (Pvz. reikia mokytis bei sugebėti išsakyti savo jausmus bei emocijas, kad išvengtume nemalonių situacijų). Kursai padėjo aiškinantis santykius. Bandysiu dažniau eiti į bažnyčią. Tikrai naudinga programa kiekvienai porai, nors pati prieš einant į kursus buvau nusistačiusi neigiamai, kad čia nebus nieko gero ir įdomaus. Pasirodo, klydau.

V27: Išgirdau naudingų, naujų dalykų apie bendro gyvenimo pradžią. Kursų reikia, nes vis dėlto ne viską mes žinome.

M19: Pradėjau gilintis ir galvoti apie tokius dalykus, problemas santuokoje, apie kuriuos anksčiau nesusimąstydavau. Pradėjau kreipti didesnį dėmesį ne į save, o į sužadėtinį.

V21: Išmokė labiau vertinti savo antrąją pusę, atsižvelgti į jos norus, jausmus. Patarčiau visiems lankyti kursus, nes būtų galima išvengti daugelio gyvenime nutinkančių nesklandumų.

M28: Po kursų stengiuosi išklausyti, labiau bendrauti, nusileisti, nepriekaištauti, paremti ir mylėti. Juk jis yra man Dievo dovana.

V30: Manau, kad tokia programa būtina visiems. Jei ir nėra kai kuriais atvejais privaloma, tai profilaktiškai, tam, kad pažintume geriau vienas kitą - reikalinga.

M26: Turinys geras, vedime labai imponuoja diskusijos. Ir toliau bendrauti su sužadėtiniais, diskutuoti paprasta, "žemiška" (jaunimui suprantama) kalba, aiškinti Bažnyčios mokymą svarbiais gyvenimo klausimais.

M20: Būti toliau tokiems maloniems ir supratingiems. Viskas tikrai geriau nei tikėjausi eidama pirmą kartą.

M19: Programos turinys įdomus, geras, gražus. Keisti nereikia.

V24: Noriu padėkoti už pasiaukojimą, tikrai kursai labai patiko.

V31: Norėčiau, kad programos turinys būtų šiek tiek išplėstesnis. Vedimo būdas man priimtinas.

V30: Mano kriterijai: naujoviškumas, bendravimas, atsipalaidavimas, suinteresuotumas, diskutavimas ir kt. buvo išpildyti. Manau čia dirba profesionalų komanda.  

M23: Jei leistų gyvenimo tempas, mielai dalyvaučiau ŠC renginiuose, nes čia susirenka žmonės aukštesnio intelekto, turintys ką gražaus papasakoti, ypač turiu omeny vedančiuosius, jų pokalbyje gali atsiverti nuo brutalumo ir tampi tik geresniu.

M22: Buvo gera su visais bendrai dalintis įspūdžiais ir klausyti apie Dievo buvimą šalia mūsų visur ir visada. Ryškiausiai įsiminė kunigo pasakojimas apie gyvenimo mašiną ir kelionę drauge.